Nuty: Nuty

Colin Cowles: Power Up! for Recorder and Piano (+ płyta CD) - nuty na flet prosty z fortepianem

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor książki - Colin Cowles to współczesny kompozytor angielski, który ma na swoim koncie ponad czterysta kompozycji. Prawdopodobnie najbardziej znany jest z pisania nut na saksofon. Jest także autorem publikacji edukacyjnych, zawierających wiele utworów instrumentalnych i aranżacji. Jego bogaty dorobek obejmuje także symfonię baletową, koncerty na altówkę i saksofon tenorowy, muzykę chóralną, cykl pieśni, muzykę kameralną, muzykę filmową i telewizyjną, muzykę na instrumenty dęte, dęte i big band, a także wiele innych kompozycji.  Ta publikacja zawiera dziesięć krótkich utworów rozrywkowych w różnych stylach. Ustrukturyzowane wyzwania techniczne i muzyczne sprawiają, że są one idealne dla rozwijających się instrumentalistów, mogą też posłużyć jako pozycje koncertowe. Pomysłowe tytuły nadają każdemu utworowi indywidualny charakter i powinny wywołać uśmiech zarówno na twarzy wykonawcy, jak i słuchacza. W przypadku występów koncertowych przewidziano również akompaniament fortepianowy. Nuty na flet prosty z fortepianem, dla średnio-zaawansowanych. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej akompaniament do utworów zawartych w książce. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Transformed Pique-Nique Ampres Ohm Sweet Ohm De-Generation Smooth Connection A Bright Spark Watts the Matter Down to Earth Volting Battery Hens Tytuł: Power Up! for Recorder and PianoAutor: Colin CowlesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet prosty, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Fentone MusicFormat: 48 stron, A4, oprawa miękka, dołączona płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043139892 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Adam Hall Accessories PROPORT 4 TT - Power Strip 1 x Black and Yellow Power Input 5 x Black and Yellow Power Output
Ars Nova Recorder flet prosty sopranowy, palcowanie renesansowe
Nord Piano 88 stage piano
MatMax pokrowiec na flet prosty sopranowy (niebieski)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl