Nuty: nuty na klarnet

Colin Cowles: Power Up! for Clarinet and Piano (+ płyta CD) - nuty na klarnet z fortepianem

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor książki - Colin Cowles to współczesny kompozytor angielski, który ma na swoim koncie ponad czterysta kompozycji. Prawdopodobnie najbardziej znany jest z pisania nut na saksofon. Jest także autorem publikacji edukacyjnych, zawierających wiele utworów instrumentalnych i aranżacji. Jego bogaty dorobek obejmuje także symfonię baletową, koncerty na altówkę i saksofon tenorowy, muzykę chóralną, cykl pieśni, muzykę kameralną, muzykę filmową i telewizyjną, muzykę na instrumenty dęte, dęte i big band, a także wiele innych kompozycji.  Ta publikacja zawiera dziesięć krótkich utworów rozrywkowych w różnych stylach. Ustrukturyzowane wyzwania techniczne i muzyczne sprawiają, że są one idealne dla rozwijających się instrumentalistów, mogą też posłużyć jako pozycje koncertowe. Pomysłowe tytuły nadają każdemu utworowi indywidualny charakter i powinny wywołać uśmiech zarówno na twarzy wykonawcy, jak i słuchacza. W przypadku występów koncertowych przewidziano również akompaniament fortepianowy. Nuty na klarnet z fortepianem, dla średnio-zaawansowanych. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej akompaniament do utworów zawartych w książce. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Transformed Pique-Nique Ampres Ohm Sweet Ohm De-Generation Smooth Connection A Bright Spark Watts the Matter Down to Earth Volting Battery Hens Tytuł: Power Up! for Recorder and PianoAutor: Colin CowlesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: klarnet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Fentone MusicFormat: 48 stron, A4, oprawa miękka, dołączona płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043139892 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Adam Hall Accessories PROPORT 4 TT - Power Strip 1 x Black and Yellow Power Input 5 x Black and Yellow Power Output
Nord Piano 88 stage piano
PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
Nord Piano 2 HA88 stage piano
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl