Nuty: Nuty

Classroom Pops! Stand By Me - nuty na chór szkolny i materiały muzyczne (+ płyta CD) - Jane Sebba, Joanna Mangona

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Classroom Pops! to wysoce wydajna i elastyczna kolekcja piosenek dla dzieci. Każda piosenka zawiera plan lekcji i płytę CD z podkładem. Ta nowa seria, zaprojektowana z myślą o nauczycielach szkolnych, stanowi ekscytujące, przyjazne dla użytkownika podejście, które zachęci do śpiewu całą klasę! W publikacji znajdziesz również zabawy rytmem, rozgrzewki wokalne i wskazówki krok po kroku dotyczące sposobu nauczania piosenki. Uwzględniono także pomysły na kontynuację pracy. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady i utwory, a także pomysły na stworzenie klasowego zespołu perkusyjnego. Tytuł: Classroom Pops! Stand By Me Autor: Ben E. King, Jerry Leiber, Mike Stoller, opracowanie: Jane Sebba, Joanna Mangona Stopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanych Instrument: chór Notacja muzyczna: zapis nutowy Seria: Classroom Pops! Wydawnictwo: Chester Music Format: 6 stron, A4, oprawa miękka, płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781849388795 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
POPS (451320) kalafonia kontrabasowa
Furch LJ10-CM Travel Little Jane gitara akustyczna
Furch LJ10-CM Travel Little Jane LR Baggs EAS-VTC gitara elektroakustyczna
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl