Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Chicago Blues Slide Guitar - The Complete and Definitive Guide - Bob Margolin, Dave Rubin (+ video online) - nuty na gitarę elektryczną

154 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera obszerny przewodnik po technice slide przydatnej w grze na gitarze elektrycznej. Wydanie obejmuje historię i jej graczy na przestrzeni dziesięcioleci oraz wskazówki techniczne. Wydanie wzbogacone zostało o materiał video obejmujący dostęp do filmów online, do pobrania lub przesyłania strumieniowego, przy użyciu unikalnego kodu w środku. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Chicago Blues Slide Guitar - The Complete and Definitive GuideAutor: Bob Margolin, Dave RubinStopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura, akordy gitaroweWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 112 stron, A4, miękka oprawa + video onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495058936 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
Dunlop 277 rurka do gry ″slide″ do gitary, ta
Dunlop 278 rurka do gry ″slide″ do gitary, ta
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl