Nuty: Nuty

Celtic Folk Songs for All Ages: Flute, Oboe or C instruments (+ płyta CD) - nuty na flet poprzeczny lub obój lub instrumenty o stroju C

101 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Celtic Folk Songs for All Ages to zachwycający zbiór bogatych melodii i ballad charakterystycznych dla kultur Szkocji, Nowej Fundlandii, Irlandii i Anglii. Płyta CD z akompaniamentem dołączona do książki zawiera dwa nagrania dla każdego utworu. Pierwsze zawiera przykładowe wykonanie utworu z akompaniamentem. Drugi utwór jest tylko akompaniamentem, pozwalającym soliście na wspólne granie. Nuty na flet poprzeczny / obój / instrumenty o stroju C, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Celtic Folk Songs for All Ages: Flute, Oboe or C instruments (+ płyta CD) Autor: James Curnow, Timothy CampbellStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny / obój / instrumenty o stroju CNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Curnow Music PressFormat: 52 strony, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043122900 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
PWM Rni - Classic jazz for flute
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
Nuvo NUBO430WPK Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-rowy
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl