Nuty: Nuty

Brazilian Rhythms for Guitar - Carlos Arana

120 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja autorstwa Carlosa Arana świetnego nauczyciela oraz muzyka jest doskonałym podręcznikiem, z którym w pierwszej części zapoznasz się z podstawami rytmu oraz harmonii charakterystycznymi dla samby czy bossa nova. W drugiej części podróżujemy z autorem na północny -wschód Brazylii i zapoznajemy się z rytmami takimi jak:  baião, toada, xote, afoxé, frevo, Marcha i Marcha Rancho. Książka zawiera ponad 60 przykładów, z których każdy oddaje istotę reprezentowanych stylów. Wszystkie przykłady w standardowym zapisie nutowym oraz tabulaturowym. Do książki dołączona jest płyta CD z wersjami demonstracyjnymi utworów. Tytuł: Brazilian Rhythms for GuitarAutor:  Carlos AranaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 98 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780757940798 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS BCM Carlos Santana SS struny do gitary elektrycznej 11.5-56
GHS BCCL Carlos Santana SS struny do gitary elektrycznej 9.5-48
GHS BCXL Carlos Santana SS struny do gitary elektrycznej 9.5-43
GHS BCL struny do gitary elektrycznej 10.5-48 - WYPRZEDA
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Antônio Carlos Gomes

Antônio Carlos Gomes

Jeden z najważniejszych muzyków brazylijskich i pierwszy kompozytor Nowego Świata, którego twórczość została zaakceptowana na Starym Kontynencie. Carlos Gomes urodził się w miasteczku Campinas w 1836 roku, a swoją edukację muzyczną rozpoczął bardzo wcześnie...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl