Nuty: nuty na klarnet

Bernard Stieler: Polonez - nuty na klarnet i fortepian

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera Polonez opracowany na klarnet z towarzyszeniem fortepianu. Ten narodowy taniec Polski cieszy się niezmienną popularnością zarówno wśród wykonawców jak też odbiorców. Utwór napisany przez Bernarda Stielera to propozycja dla uczniów szkół muzycznych pierwszego stopnia. Charakteryzuje się typową dla poloneza piękną melodyką i bogatą harmonią. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Polonez na klarnet i fortepianAutor: Bernard StielerStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: klarnet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PolihymniaFormat: 8 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790693132584 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Polonez

Polonez

Ten dostojny taniec rozpoczynający i kończący niegdyś ważne uroczystości, bale, a obecnie studniówki swój początek zawdzięcza tańcu ludowemu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl