Nuty: nuty na gitarę

Bartłomiej Marusik: Memories - nuty na gitarę klasyczną

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niepowtarzalna kolekcja kompozycji Bartłomieja Marusik na gitarę klasyczną. Publikacja mieści w sobie 10 utworów na gitarę solo oraz jeden na gitarę klasyczną w duecie z kontrabasem. Wszystkie utwory reprezentują nurt z pogranicza klasyki i szeroko pojętej muzyki rozrywkowej (fingerstyle, jazz, bossa nova, country czy flamenco). Ponadto wszystkie kompozycje zostały nagrane i zamieszczone na portalu Youtube. Przy każdym utworze znajdziesz link oraz kod OR, który umożliwia dostęp do nagranych materiałów. Tytuł: Marusik: Memories - nuty na gitarę klasyczną Autor: Bartłomiej Marusik Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Absonic Format: 41 stron, A4, oprawa miękka, nagrania na YouTube Język wydania: polski ISBN: 9788364918964 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marusik Bartomiej ″Memories″ ksika
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl