Nuty: nuty na gitarę

Bartłomiej Marusik: Memories - nuty na gitarę klasyczną

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niepowtarzalna kolekcja kompozycji Bartłomieja Marusik na gitarę klasyczną. Publikacja mieści w sobie 10 utworów na gitarę solo oraz jeden na gitarę klasyczną w duecie z kontrabasem. Wszystkie utwory reprezentują nurt z pogranicza klasyki i szeroko pojętej muzyki rozrywkowej (fingerstyle, jazz, bossa nova, country czy flamenco). Ponadto wszystkie kompozycje zostały nagrane i zamieszczone na portalu Youtube. Przy każdym utworze znajdziesz link oraz kod OR, który umożliwia dostęp do nagranych materiałów. Tytuł: Marusik: Memories - nuty na gitarę klasyczną Autor: Bartłomiej Marusik Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Absonic Format: 41 stron, A4, oprawa miękka, nagrania na YouTube Język wydania: polski ISBN: 9788364918964 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marusik Bartomiej ″Memories″ ksika
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Marusik Bartomiej ″Utwory dziecice na gitar klasyczn″ ksika
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl