Nuty: nauka gry na pianinie

Anna Maria Klechniowska: Szkoła na fortepian

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Szkoła na fortepian' to podręcznik, którego głównym celem jest przyspieszenie nauki gry na fortepianie przez jej uproszczenie oraz zaznajomienie ucznia z podstawowymi wiadomościami z zakresu teorii muzyki. Autorka uczy czytania nut basowych i wiolinowych jednocześnie, początkowo bez kluczy. W późniejszym etapie nauki z kluczami. Pozwala to na grę w wiolinie i basie od pierwszych ćwiczeń. Autorka przyzwyczaja również uczniów do gry na czarnych klawiszach od pierwszych lekcji i stara się rozwijać technikę palcową obu rąk równomiernie. Nuty dla uczniów szkoły muzycznej I stopnia, dla rozpoczynających naukę. Tytuł: Szkoła na fortepianAutor: Anna Maria KlechniowskaStopień trudności: dla uczniów szkoły muzycznej I stopnia, dla rozpoczynających naukęInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, opalcowanieWydawnictwo: PWMFormat: 50 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322411636   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 2
Anna Szałucka

Anna Szałucka

Anna Szałucka – fortepian

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl