Nuty: nuty na akordeon

Anioły ciemności na akordeon i kwartet smyczkowy - Krzysztof Olczak

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Krzysztof Olczak – polski kompozytor i akordeonista. Publikacja zawiera utwory jego kompozycji, nuty na kwartet smyczkowy i akordeon dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Anioły ciemności na akordeon i kwartet smyczkowy Autor: Krzysztof Olczak; Redaktor: Arkadiusz SkotnickiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: akordeon, kwartet smyczkowy Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Eufonium Format: 84 strony, A4, oprawa miękka Język wydania: polski ISBN: 9790801517753 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2009″ + CD
AN Ba Krzysztof ″adnych tajemnic″ + 3 CD
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania 2″ DVDx3
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Koncert w ciemności. Kawa w domku nad fosą z ARTurem Moon

Koncert w ciemności. Kawa w domku nad fosą z ARTurem Moon

Kiedy zobaczyłam ogłoszenie o koncercie w ciemności ARTura Moona byłam bardzo ciekawa na czym polega, dlatego znalazłam fragmenty koncertu, posłuchałam i postanowiłam: „idę”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl