Nuty: Nuty

Andre Jolivet: Fantaisie Caprice pour flute et piano - Fantazja Kaprys - nuty na flet poprzeczny z fortepianem

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


André Jolivet od najmłodszych lat wykazywał zamiłowanie do kompozycji. Caprice Fantasy na flet i fortepian został opublikowany w 1954 roku i pozostaje wysoko ceniony do dnia dzisiejszego. Styl kompozytora znany jest ze swojej duchowości i chęci powiązania codzienności z magią, a tego, co ludzkie, z tym, co uniwersalne. Jolivet czerpie z akustyki i atonalności, co słychać w jego Caprice Fantasy. Utwór wymaga zaawansowanych umiejętności ze względu na zastosowanie złożonych rytmów i wykorzystanej tonalności. Dla wszystkich zaawansowanych flecistów, Jolivet zapewnia ekscytujący, alternatywny utwór do repertuaru instrumentu.  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Fantaisie Caprice pour flute et piano Autor: Andre JolivetStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: flet poprzeczy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alphonse LeducFormat: 8 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9790046213328 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
Nuvo NUJF220BK jFlute, flet poprzeczny C, czarny
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
PWM Rni - Classic jazz for flute
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Opera Wrocławska: Don Giovanni

Opera Wrocławska: Don Giovanni

W najnowszej realizacji Opery Wrocławskiej poznajemy świat głównego bohatera opery „Don Giovanni” , w zamyśle reżysera André Hellera Lopesa w zamkniętym świecie ludzkich wyobrażeń.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl