Nuty: nuty na gitarę

Niccolo Paganini: Małe i duże kaprysy na gitarę - nuty na gitarę klasyczną

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera nuty na gitarę klasyczną dla średnio-zaawansowanych. Temat wersja I i II;Kaprys 1 wersja I i II;Kaprys 2 wersja I i II;Kaprys 3;Kaprys 4 wersja I i II;Kaprys 5 wersja I i II;Kaprys 6 wersja I i II;Kaprys 7;Kaprys 8 wersja I i II;Kaprys 9 wersja I i II;Kaprys 10 wersja I i II;Kaprys 11 wersja I i II;Kaprys 12 wersja I i II;Kaprys 13 wersja I i II;Kaprys 14 wersja I i II;Kaprys 15 wersja I i II;Kaprys 16 wersja I i II;Kaprys 17 wersja I i II;Kaprys 18 wersja II i II;DUŻE KAPRYSYKaprys 3 wersja I i II;Kaprys 5;Kaprys 9;Kaprys 13;Kaprys 14 wersja I i II;Kaprys 16;Kaprys 19;Kaprys 20;Kaprys 22;Kaprys 24. Tytuł: Małe i duże kaprysy na gitaręAutor: Niccolo PaganiniStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372152454 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paganini Niccolo - 24 kaprysy op. 1 na skrzypce
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl