Nuty: Nuty

Aleksey Igudesman - The Catscratchbook - łatwe duety na skrzypce (+ płyta CD)

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja "The Catscratchbook" Alekseya Igudesmana - rosyjskiego skrzypka, to kolekcja 10 utworów w łatwym opracowaniu nutowy na dwoje skrzypiec. Zawarte utwory mają wspólny temat - koty. Mają prowokować, stanowić wyzwanie, ale przede wszystkim być źródłem radości i zabawy. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Spis utworów:- Cat Lover - I Lost my Cat - I Have a Cat- Crazy Cat - Night Cat - Cold Kitten - Hot Cat- New Cat- Pink Cat - Cat and Mouse   Tytuł: The Catscratchbook Autor: Aleksey IgudesmanStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Universal EditionFormat: 32 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielski, ISBN: 9783702431228 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Igudesman Aleksey - Celtic & More. Duety skrzypcowe
AN Stachak Tatiana ″Ucze i nauczyciel cz.3 (duety gitar)″ ksika
PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl