Nuty: Nuty

Alan Keown: Apotheosis - duet for multipercussion - nuty na instrumenty perkusyjne

167 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Alan Keown jest nauczycielem perkusji i aranżerem w Pacific Northwest. Wiele lat spędził jako perkusista i wykonawca orkiestrowy, a także jako specjalista od marszowych instrumentów perkusyjnych na University of Oregon i Oregon State University. Był zaangażowany w ceremonie Teda Turnera Goodwill Games, a także w trasę koncertową sponsorowaną przez Drum Corps International. Alan jest klinicystą dla perkusji Yamaha, pałek Vic Firth, naciągów Remo, talerzy Sabian i założycielem Alan Keown Marching Percussion Camp, który obecnie odbywa się w Eugene w stanie Oregon. Publikuje muzykę marszowych zespołów z Matrix Publishing Company, literaturę na temat perkusji koncertowych w wydawnictwie Alfred Publishing i Tapspace Publications, a także koncerty na perkusji w ramach Marching Show Concepts. Publikacja zawiera utwór jego autorstwa - nuty na średnio-zaawansowany i zaawansowany duet perkusyjny, składający się z dwóch identycznych zestawów zawierające m.in. bongosy, bębny basowe, talerze splash.  Tytuł: Apotheosis - duet for multipercussion Autor: Alan Keown Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: instrumenty perkusyjne Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Tapspace Publications Format: A4, oprawa miękka Język wydania: angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rohema Percussion Multipercussion 5C paki perkusyjne
Dunlop BL115t073 Alan Forbes meduim zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
Mighty Bright Duet 2 2LEDx2 Flex lampka diodowa
Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Bęben, jak wynika z badań archeologicznych, jest najstarszym instrumentów muzycznym wykonanym przez człowieka, pochodzi aż z neolitu. Od tego czasu przeszedł ogromną metamorfozę do obecnej formy, natomiast główna idea bębna pozostała niezmieniona – membrana, w którą uderza się dłonią, palcami, pałec

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl