Nuty: Nuty

Abba - historia supergrupy - Carl Magnus Palm

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Anni-Frid, Benny, Bjorn i Agnetha, czyli członkowie grupy ABBA, którzy w ciągu jednej dekady zdążyli założyć legendarny zespół, osiągnąć sukces w kraju i na światowej arenie, po czym z hukiem przestć istnieć. Jaka na prawdę była historia życia i twórczośći tej do dzisiaj znanej supergrupy? Na to pytanie i wiele innych, próbuje odpowiedzieć autor niniejszej publikacji: Carl Mangus Palm, który od ponad piętnastu lat analizuje fenomen szwedzkiej grupy. W książce znajdują się wywiady z wszystkimi czonkami zespołu ABBA, dzięki czmu czytelnik może jeszcze głębiej wniknąć w świat muzyki rozrywkowej lat 70 i 80. Tytuł: Abba. Historia supergrupy. Autor: Carl Mangus Palm Seria: - Instrument: - Stopień trudności:- Notacja muzyczna: - Wydawnictwo: Rebis Format: 150 x 220 mm., 488 str. twarda oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ortega OUS-PALM pasek do ukulele Palm Island
PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
ProMark TXCPW Carl Palmer Signature paki perkusyjne
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 1
Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl