Nuty: Nuty

3 kolędy na skrzypce i wiolonczelę w bardzo łatwym układzie - Adam Dąbrowski

23 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 3 kolęd w bardzo prostym opracowaniu na skrzypce i wiolonczelę, dla początkujących wykonawców. Opracowanie zawiera dodatkowo głos solowy skrzypiec. Autorem opracowania jest Adam Dąbrowski. Spis kolęd: Wśród nocnej ciszyPrzybieżeli do BetlejemJingle Bells   Tytuł: 3 kolędy na skrzypce i wiolonczelęAutor: (opracowanie) Adam DąbrowskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce, wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: WWMFormat: 8 str.+ głos solowy, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8386540184 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Yamaha VC5 S wiolonczela 4/4
Hoefner H3 4/4 skrzypce 4/4
Hoefner H3E 4/4-0 skrzypce 4/4 (komplet)
Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl