Nuty: Nuty

2Kulele - An outstanding collection of ukulele duets - Paul Mansell, Tony Mizen (+ płyta CD) - nuty na duety ukulele

120 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ponad dwadzieścia wybitnych, klasycznych i współczesnych duetów zaaranżowanych na ukulele dla średnio-zaawansowanych. Napisane przez profesjonalnych ukulele Paula Mansella i Tony'ego Mizena. Łącząc słynne utwory kompozytorów klasycznych, takich jak Mozart i Schumann z pięknymi, ale mniej znanymi utworami Dowlanda i Carulli, wydanie zawiera również dwa współczesne utwory napisane przez samych Paula i Tony'ego. Wszystkie aranżacje zawierają zarówno tabulaturę ukulele, jak i zapis nutowy. Paul Mansell rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej już w wieku 15 lat . W 2015 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem (AVCM) na ukulele z Victoria College of Music. Tony Mizen to szanowany grający na ukulele, nauczyciel i kompozytor. Tony Mizen był pierwszym artystą ukulele w Anglii, który zdał dyplom AVCM na ukulele.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Allegretto Op 39 No 4 (Composer: Anton Diabelli) Easy Duet No 3 (Composer: Joseph Küffner) Easy Duet No 2 (Composer: Joseph Küffner) Rondino (Composer: Jean Philippe Rameau) Little Piece From Album for the Young (Composer: Robert Schumann) Dance Minuet (Composer: W A Mozart) Minuet KV 7 (Composer: W A Mozart) Duet No 1˜ (Composer: Ferdinando Carulli) Duet No 2 (Composer: Ferdinando Carulli) Eine Kleine Nachtmusik 1st Movement (Composer: W A Mozart) Eine Kleine Nachtmusik, 2nd Movement (Composer: W A Mozart) Mistris Winter's Jump (Composer: John Dowland) Galop In E Minor (Composer: Matteo Carcassi) Hawaii Dreaming (Composer: Paul Mansell) Variazioni Convertanti Var 5, Op 130 (Composer: Mauro Giuliani) Lady Fugger's Dance (Composer: Melchoir Neusiedler) Duet No 6 (Composer: Ferdinando Carulli) Duet No 7˜ (Composer: Ferdinando Carulli) The Queen's Dance (Composer: Lisa Mizen) The King's Dance (Composer: Tony Mizen) Latin Lanes (Composer: Paul Mansell) Tytuł: 2Kulele - An outstanding collection of ukulele duets - Paul Mansell, Tony Mizen  Autor: Paul Mansell, Tony Mizen Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: ukulele Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Kevin Mayhew Format: A4, oprawa miękka, dołączony kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9781838580872 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Korg Legacy Collection DE oprogramowanie + NanoKey klawiatura sterująca
PWM Norton Cristopher - Microjazz Cello Collection, vol. 1
Epiphone Les Paul Custom Pro EB gitara elektryczna
Epiphone Les Paul Custom Pro AW gitara elektryczna
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl