Nuty: nuty na flet

22 preludia na flet i fagot - Ryszard Paciorkiewicz

48 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Pedagogicznej" zawiera zbiór 22 Preludii Ryszarda Paciorkiewicza na flet i fagot.Utwory ze względu na poziom trudności przeznaczone są dla uczniów szkół muzycznych I stopnia i początkujących muzyków.   Tytuł: 22 preludia na flet i fagot Autor: Ryszard PaciorkiewiczStopień trudności: dla początkujących Instrument: flet, fagot Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 44 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: PWM8883 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
PWM Debussy Claude - Preludia na fortepian z. 1
PWM Bach Johann Sebastian - Mae preludia na fortepian
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl