Gdańsk - TOP wydarzenia 11-12 2023

Najbliższe wydarzenia artystyczne w Gdańsku

Gdańsk, jedno z najważniejszych miast kulturalnych w Polsce, przygotowuje się na serię niezwykłych wydarzeń artystycznych. Zarówno miłośnicy muzyki klasycznej, jak i tych bardziej związanych z nowoczesnymi brzmieniami znajdą coś dla siebie. Przedstawiamy kilka najciekawszych wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach.

Pierwszym z nich jest koncert "Zaśpiewaj Mi Jeszcze Raz!" w wykonaniu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Bilety na to wydarzenie już są dostępne, a ich ceny rozpoczynają się od 170 PLN. Artysta, Zaśpiewaj Mi Jeszcze Raz, zaprezentuje swoje największe przeboje w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Ten koncert odbędzie się 7 grudnia 2023 roku.

Kolejne wydarzenie, które warto odnotować, to koncert big-beatowy i wieczór autorski z udziałem zespołu Big-Beatowy Atak. Można spodziewać się energetycznej muzyki, która porwie tłumy. Koncert odbędzie się 8 grudnia 2023 roku w Oliwskim Ratuszu Kultury. Ceny biletów rozpoczynają się od 50 PLN.

Miłośnicy muzyki klasycznej powinni zwrócić uwagę na koncert symfoniczny "Mozart Æterna". Wydarzenie to jest prawdziwym hołdem dla twórczości Mozarta i odbędzie się 8 grudnia 2023 roku w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19:00.

Kolejny koncert, który warte jest uwagi, to "QUEEN SYMFONICZNIE". Queen Symfonicznie, znany zespół, przygotował niezapomniane aranżacje utworów grupy Queen. Koncert odbędzie się 9 grudnia 2023 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń, a ceny biletów zaczynają się od 139 PLN.

Ponadto, tego samego dnia, odbędzie się koncert Krzysztofa Żesławskiego Trio, znawcy jazzowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej. Tę wyjątkową muzyczną podróż będzie można usłyszeć w Oliwskim Ratuszu Kultury. Bilety zaczynają się od 60 PLN.

Na zakończenie, zespół ULTRAmaryna wraz z Beatą Bartelik zaprezentują swoje największe przeboje podczas koncertu, który odbędzie się 10 grudnia 2023 roku w Oliwskim Ratuszu Kultury. Ceny biletów to jedynie 40 PLN.

Na uwagę zasługuje również wyjątkowe wydarzenie o nazwie "Burleska w Wydziale Remontowym". Wydział Burleskowy zaprezentuje swoje niezwykłe pokazy 14 grudnia 2023 roku w Wydziale Remontowym.

To tylko kilka wydarzeń, które czekają na miłośników kultury, muzyki, sztuki i rozrywki w Gdańsku. Niezależnie od preferencji muzycznych czy artystycznych, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie warto przegapić tych wyjątkowych okazji do obcowania z prawdziwą sztuką.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Gdańsk - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Video


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl