Gdańsk - TOP wydarzenia 06-07 2024

W Gdańsku nie brakuje wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, muzycznych i artystycznych. Na nadchodzące miesiące zaplanowano wiele interesujących koncertów i spektakli, które z pewnością zachwycą miłośników muzyki i sztuki.

Jednym z najciekawszych wydarzeń będzie "The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa", która odbędzie się w Kościele św. Katarzyny. Ta magiczna gala operowa, w wykonaniu trzech tenorów i sopranistki, zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Ceny biletów rozpoczynają się już od 85 PLN.

Kolejnym niezwykłym koncertem będzie "Koncert Wiedeński - Vienna Opera Gala", również w Kościele św. Katarzyny. To wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie słuchaczy w magiczny świat opery wiedeńskiej. Bilety również są dostępne od 85 PLN.

Dla miłośników polskiej muzyki, niezwykłe przeżycia zapewni spektakl muzyczny "Anna i Anna - najpopularniejszy spektakl muzyczny roku!" w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Fabularyzowany koncert Anny&Anny to prawdziwy hit wśród miłośników polskiej muzyki. Bilety na to wydarzenie kosztują od 120 PLN.

Miłośnicy bardziej oryginalnych brzmień mogą zainteresować się koncertem "Cztery Pory Miłowania w pełnym programie koncertowym" na Scenie Teatralnej NOT. To unikalna mieszanka różnych gatunków muzycznych, która z pewnością zaskoczy i zaintryguje publiczność. Bilety na ten koncert są dostępne od 100 PLN.

To tylko kilka z wielu niezapomnianych wydarzeń kulturalnych, które czekają na mieszkańców i turystów w Gdańsku. Niezależnie od preferencji muzyc
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Gdańsk - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Video


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl