Nuty: kolędy na zespół instrumentalny

Kolędy na zespół instrumentalny - Kreiner-Bogdańska

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór popularnych melodii i kolęd, chętnie grywanych przez wszystkich w okresie świątecznym. Proste opracowanie pomyślane jest dla najmłodszego grona kameralistów w pierwszym etapie nauki. Nuty na skrzypce, trąbkę, saksofon, fortepian, bębenek, tamburyn, triangle, dzwonki.Opracowanie zawiera utwory: Jingle bells, Tryumfy Króla Niebieskiego, Dzisiaj w Betlejem, Cicha noc, Bracia patrzcie jenoTytuł: Kolędy na zespół instrumentalnyAutor: Agnieszka Kreiner-BogdańskaStopień trudności: dla początkującychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 30 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322406733 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kreiner-Bogdaska Agnieszka - W krainie muzyki. Podrcznik dla uczniw szk muzycznych I stopnia
Boston GC-105-3 czarny kabel instrumentalny J-J 3m
Audix i5 mikrofon dynamiczny, instrumentalny
Hot Wire Premium kabel instrumentalny 10m
Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl