Wielcy Kompozytorzy

19.99 PLN  zobacz w sklepie »


Wielcy Kompozytorzy To Książka, W Której Zawarto Wiele Interesujących Informacji Z Historii Muzyki, Poczynając Od Zagadkowej Starożytności, Przez Uniwersalizm średniowiecza, Harmonijne Brzmienia Renesansu, Wykwintne Nuty Baroku, Oświeceniowy Klasycyzm, Romantyczną Muzykę Uczuć, A Na Nowych Prądach XX W. Kończąc. W Każdej Z Epok Zamieszczono Również Kalendarium Z Najważniejszymi Wydarzeniami W Historii świata I Muzyki. Zaprezentowano życiorysy Największych Kompozytorów: Jana Sebastiana Bacha, Antonia Vivaldiego, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Fryderyka Chopina I Wielu Innych Wybitnych Muzyków. Piękne Zdjęcia I Ciekawe Teksty Powodują, że Nie Sposób Oderwać Się Od Lektury Tej Książki.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Keyboard Scales książka

Powiązane Video

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Wszechstronni artyści z całą pewnością mają decydujący wpływ na rozwój i propagowanie kultury muzycznej. Poprzez swoją działalność wykazują, że to muzyka jest w stanie poruszyć ludzkie serca. Kompozytorzy, dyrygenci, śpiewacy – wszyscy odciskają swoje piętno na ostatecznym kształcie dzieła artystycz

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl