Nuty: Nuty

Wielcy kompozytorzy i ich czasy - leksykon - Michael Steen

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Wielcy kompozytorzy i ich czasy' to bogata i napisana z wielkim rozmachem historia biograficzna muzyki klasycznej. Książka napisana potocznym językiem, ale jednocześnie w pięknym stylu, zawiera liczne kolorowe ilustracje, czarno-białe ryciny, mapy, drzewa genealogiczne i składa się na przepiękną biografię mistrzów europejskiej muzyki oraz portret czasów, w których przyszło im żyć.Każdy rozdział książki zawiera opis sylwetki jednego lub kilku kompozytorów na tle społecznym, politycznym i muzycznym ich czasów. Tytuł: Wielcy kompozytorzy i ich czasy Autor: Michael Steen Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: RebisFormat: 1102 str., 230x164mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788375102529 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
Michael Kelly Hex X gitara elektryczna
Wincent W-MMS Michael Miley Signature paki perkusyjne
T-Rex Michael Angelo Batio distortion efekt do gitary
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Wszechstronni artyści z całą pewnością mają decydujący wpływ na rozwój i propagowanie kultury muzycznej. Poprzez swoją działalność wykazują, że to muzyka jest w stanie poruszyć ludzkie serca. Kompozytorzy, dyrygenci, śpiewacy – wszyscy odciskają swoje piętno na ostatecznym kształcie dzieła artystycz

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl