Podstawy Harmonii We Współczesnej Muzyce Jazzowej I Rozrywkowej + Cd

27.99 PLN  zobacz w sklepie »


Rozwój Jazzu I Jego Teoretyczna Analiza Otworzyła Muzykom Nowe Drogi Poznawania świata Dźwięków. Harmonia, Nierozerwalnie Związana Z Każdym Gatunkiem Muzyki, W Jazzie Znalazła Najbardziej Podatny Grunt Dla Wspaniałej Ewolucji. Powinniśmy Sobie Uświadomić, że łamanie Pewnych Skostniałych Zasad I Poszukiwanie Nowych Dróg, Są Domeną Jazzu. Dają One Artystom Jazzowym Nieograniczone Możliwości I Wypełniają Niszę W Dzisiejszej Twórczości Muzycznej [...] Edukacja W Zakresie Muzyki Jazzowej I Jej Elementów Traktowana Jest U Nas Marginalnie, Bardziej Jako Zaspokajanie Niegroźnego Hobby Młodych Muzyków, A Poważne Zachodnie Podręczniki Jako Ciekawostki.(fragment Posłowia) Stąd Pomysł Na Tę Książkę, Która Mam Nadzieję Wypełni Istniejącą Lukę. Publikacja Zawiera Praktyczne Informacje, Podane W Przystępnej Formie. Celem Moim Nie Jest Omówienie Tematu Harmonii W Całości, Ale Przekazanie Wiadomości, Które Są Ważne Z Punktu Widzenia Współczesnego Muzyka Praktyka, Zajmującego Się Jazzem I Gatunkami Pokrewnymi. Tak Więc Poświęciłem Poszczególnym Jej Elementom Tyle Miejsca, Na Ile Proporcjonalnie Ważne One Są W Dzisiejszych Czasach.( Fragment Od Autora) Do Wydania Dołączono Płytę CD Z Nagraniami Wybranych Przykładów Nutowych

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vandoren Java 2.5 stroik do saksofonu sopranowego
Vandoren Java 2.0 stroik do saksofonu barytonowego
Aquarian 16″ Jack de Johnette nacig perkusyjny
AKG D5 CS mikrofon dynamiczny

Powiązane Video

Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl