Perfect. Wszystkie Pilne Sprawy

19.99 PLN  zobacz w sklepie »


Trzydzieści Lat Temu, Kiedy Rock W Polsce Przeżywał Apogeum I Chwile Triumfu, Perfect Nie Miał Sobie Równych. Z łatwością Wtargnął Do Rockowej Ekstraklasy I Uplasował Się W Czołówce, Uczciwie Zapracowując Na Miano Kapeli Kultowej. O Ewce, Pepe Oraz Wujku Józku śpiewała Wtedy Cała Polska - Gotowa Do Walki Z ZOMO I Przestać Bać Się Jaruzelskiego. Ale Nagle, W Czerwcu 1983 Roku Zespół Zamilkł, Zamarł, Zaniemówił, Wyłączając Fonię. To Nieme Kino Trwało Dziesięć Lat. Tyle Czasu Upłynęło Zanim Lokomotywa O Nazwie Perfect Wróciła Na Właściwe Tory, Wjeżdżając Na Peron Dla Niepokonanych. Tam Gra, Nagrywa I Koncertuje, Dopisując Kolejne Rozdziały Swojej Biografii. Biografii, Która Zdaje Się Nie Mieć Końca...

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Grover Perfect Guitar Extension Nut siodeko
Sonor Perfect Balance Pedal by Jojo Mayer stopa perkusyjna
Sonor Perfect Balance Standard Pedal by Jojo Mayer stopa perkusyjna
Ahead 5B Rock paki perkusyjne

Powiązane Video

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

Adam Domagała: Kiedy ponad 40 lat temu zakładał Pan słynny Alban Berg Quartet był już Pan, podobnie jak Pana koledzy, uznanym wirtuozem, profesorem Akademii Muzycznej w Wiedniu. Używając terminologii ze świata muzyki pop: to była supergrupa, głośna już od samego początku istnienia dzięki reputacji..

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl