Gitara Basowa Szybki Start + Dvd

17.99 PLN  zobacz w sklepie »


Gitara Basowa. Szybki Start To Podręcznik Dla Osób, Które Zaczynają Swoją Przygodę Z Tym Instrumentem. Phelippe Bassatti Nie Tylko Uczy Gry Na Gitarze Basowej, Ale Przede Wszystkim Uczy Gry Na Tym Instrumencie W Zespole. Bas Jest Nieodzownym Elementem Każdej Grupy Muzycznej, Stanowi Wraz Z Perkusją Sekcję Rytmiczną, Budującą Fundament Zespołu.Dzięki Temu Kursowi Ktoś, Kto Bierze Gitarę Basową Do Ręki Pierwszy Raz, Nauczy Się Nie Tylko Samej Techniki Gry, Ale Będzie Mógł Od Razu Dołączyć Do Zespołu I Grać W Nim W Sposób świadomy.Już Od Pierwszych Lekcji Uczący Się Gra Z "żywym" Akompaniamentem Perkusji, Gitary I Innych Instrumentów W Utworach Reprezentujących Takie Gatunki Jak Rock, Jazz, Pop, Hip Hop, Metal. Dzięki Temu Poznaje Specyfikę Gry Na Gitarze Basowej Właściwą Różnym Stylom Muzycznym.W Podręczniku Objaśnione Zostały Wszystkie Najpopularniejsze Techniki Gry Na Gitarze Basowej: Gra Palcami, Gra Kostką, Klang, Slap, Legato, Flażolety, Slide. Gitara Basowa. Szybki Start To Przyjemność Płynąca Z Muzykowania I Gwarantowana Satysfakcja!

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ibanez GSR 190 LJU BK Jumpstart gitara basowa leworczna + wzmacniacz
Ibanez IJSR 190 BK Jumpstart gitara basowa 4 strunowa + wzmacniacz + pokrowiec
Ibanez IJSR 190 RD Jumpstart gitara basowa 4 strunowa + wzmacniacz + pokrowiec
Cort JB BK gitara basowa

Powiązane Video

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl