Dzień Po Dniu Z Muzyką Seweryna Krajewskiego

38.99 PLN  zobacz w sklepie »


Pierwsze Na Przestrzeni Ostatnich Lat Tak Dogłębne I Wszechstronne Omówienie Twórczości Seweryna Krajewskiego. W Publikacji Znajdziemy Ciekawostki I Informacje Z życia Tego Wspaniałego Artysty, A Nawet Rzeczy, O Których Dotąd Nie Było Wiadomo. Autorka Przeprowadziła Z Artystą Wiele Rozmów, Była W Miejscach, W Których Bywał, Spotkała Się Z Wieloma Ludźmi Pracującymi Z Nim, Chodziła śladem Jego Stóp Po To, Aby Najrzetelniej Jak To Możliwe Opisać Jego Postać.
Seweryn Krajewski, Ur. W 1947 R. Dzieciństwo I Młodość Spędził W Sopocie, Potem Przeprowadził Się Do Warszawy. Były Lider Czerwonych Gitar. Kompozytor M. In. Takich Piosenek, Jak: Takie ładne Oczy, Ciągle Pada, Wschód Słońca W Stadninie Koni Czy Uciekaj Moje Serce I Wielu Innych. Także Kompozytor Muzyki Filmowej. Współpracował Z Największymi Autorami Tekstów, M. In. : Krzysztofem Dzikowskim, Jackiem Cyganem, Magdą Czapińską.
Ewa Derlatka (ur. 1979) Ukończyła Dziennikarstwo Na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała Także Wychowanie Muzyczne. Od 1999 R. Jest Związana Z Prasą Ogólnopolską - Już W Czasie Studiów Podjęła Współpracę Z "Tele Tygodniem", Potem "Tele Światem", A Teksty Jej Autorstwa Cieszyły Się Dużym Powodzeniem. Ostatnio Pisywała Do Magazynu Biznesowego "Vip" I Dwumiesięcznika "Twoja Muza".
W 2007 R. Wydała Swoją Pierwszą Książkę Pt. 21 Spotkań, Której Treścią Są Rozmowy Z Artystami. Współpracuje Także Z Europejskim Centrum Muzyki Im. Krzysztofa Pendereckiego. Jej Artykuł Napisany Po Inauguracji Centrum W Lusławicach W 2013 R. Uznany Był Za Najlepszy. Lubi I Interesuje Się Dobrą Polską Muzyką I Piosenką Z Tekstem Mającym Wyższe Przesłanie.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Big Dog E001 stopa perkusyjna
Big Dog F004 stołek perkusyjny
Big Dog E002 stopa perkusyjna podwjna
Big Dog F005 stołek perkusyjny

Powiązane Video

Katarzyna Duda - skrzypce

Katarzyna Duda - skrzypce

Jest jedną z najwybitniejszych osobowości artystycznych ostatnich lat w Polsce. Wystąpiła z recitalami i koncertami w tak prestiżowych salach jak Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, Concertgebouw w Amsterdamie, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w Sali Rossiniego w Padwie, Kawai Omotesan

Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl