Willa Weber – „Fairies”


Willa Weber to sopranistka mieszkająca w Berlinie. Jej atutem, poza niesamowitym głosem, jest zdolność śpiewania w 11 językach oraz otwartość na różne gatunki muzyczne. Choć dzieli się swoim talentem współpracując z artystami z różnych kręgów muzycznych, to jednak najbliższa pozostaje jej muzyka klasyczna i jej spektrum. Czuje się bardzo związana z Polską i często można spotkać ją w ukochanym Gdańsku. Jej ostatni projekt – „Fairies” powstał we współpracy z berlińskimi producentami Ingo Politzem i Michaelem Soltau oraz reżyserem dźwięku Stephanem Bobingerem.Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

Andre Rieu i Akim Camara - Dance of the Fairies
Carl Maria von Weber - koncert na fagot
Pal Abraham - Wiktoria i jej Huzar
Gabriel Fauré - Pavane - 15 fletów
Wszystkie video
Penderecki - a cappella w Berlinie!

Penderecki - a cappella w Berlinie!

W ramach Polskiej Prezydencji 2011 Polski Chór Kameralny 3 grudnia 2011 wystąpił w przestrzeni RADIALSYSTEM V w Berlinie.

Sándor Jávorkai

Sándor Jávorkai

Sándor Jávorkai koncertował w całej Europie i na świecie. Występował w ważnych salach koncertowych we Wiedniu, Berlinie, Luksemburgu, Warszawie, Tokio czy Pekinie.

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl