Berlin - TOP wydarzenia 03-04 2024

W najbliższym czasie w Berlinie odbędą się niezwykłe wydarzenia kulturalne, które na pewno zainteresują miłośników sztuki i rozrywki.

Jednym z nich będzie komedia romantyczna pt. "Miłosna Pułapka", która wystawiana będzie w Babylonie 19 kwietnia. Bilety na to wydarzenie kosztują od 115 PLN. Spektakl zapowiada się jako doskonała okazja do świetnej zabawy i szczypty romantyzmu.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem będzie program stand-upowy "Mój pierwszy program" w Club der polnischen Versager, którego gościem będzie Sylwia Wiszowata. Ta niezwykle zabawna artystka zaprezentuje swój program 24 maja. Bilety na ten wieczór pełen śmiechu są dostępne od 130 PLN.

Następnego dnia, czyli 25 maja, również w Club der polnischen Versager, odbędzie się program "Kosmos Bajka Prowokacja" z udziałem Arkadiusza Jaksa Jakszewicza. Stand-up tego utalentowanego artysty z pewnością rozśmieszy wszystkich zgromadzonych widzów. Bilety na to wydarzenie również kosztują od 130 PLN.

Wszystkie powyższe wydarzenia zapowiadają się niezwykle interesująco i warto zarezerwować sobie miejsce na widowni już teraz. Berlin w najbliższym czasie stanie się miejscem pełnym kultury, sztuki i rozrywki, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Berlin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Video


Artykuły


Nuty


Produkty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl