Nuty: zeszyty nutowe

Zeszyt do nut A5 - Centrum muzyki - szeroka pięciolinia 18 stron - Beata Michniewicz

5 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Estetyczna okładka z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska ucznia.Po wewnętrznej stronie okładki znajduje się tabelka, do której nauczyciel może wpisać oceny uzyskane za różne aktywności: wiedza teoretyczna/zasady, dyktanda, zaliczenia ćwiczeń solfeżowych i inne. Szeroka pięciolinia ułatwia zapis i sprawia, że jest on czytelny. Zamieszczona na kolejnych stronach klawiatura jest doskonałą pomocą w ćwiczeniach np. z budowania, określania interwałów, trójdźwięków, gam itp. Poszczególne klawisze klawiatury są opisane z podziałem na klucz basowy - oktawa wielka i mała, na kolejnej kartce klucz wiolinowy – oktawa razkreślna i dwukreślna. Zeszyt przeznaczony dla najmłodszych dzieci rozpoczynających swoją przygodę z nutami i ich zapisem. Na każdej stronie znajduje się 5 pięciolinii a u góry przedstawione są graficznie klawisze fortepianu. Zeszyt jest uzupełnieniem dwóch zbiorów ćwiczeń dla dzieci autorstwa pani Beaty Michniewicz: W Krainie Pięciu Linii oraz Interwały: Bomba i moc dostępnych w naszej księgarni.Zawiera 18 kartek w formacie A5. Tytuł: Zeszyt do nut A5Autor: Centrum MuzykiStopień trudności: dla najmłodszych dzieci Instrument: -Notacja muzyczna: pięcioliniaWydawnictwo: Centrum MuzykiFormat: 18 str., A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polski     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Zeszyt do nut A5 Smyk szeroka linia
AN Zeszyt do nut/notatnik A4, 100 stron
AN Zeszyt do nut/notatnik dla perkusistw, A4, 100 stron
AN Zeszyt do nut A4, 8 kartek, okładka miękka ″Fortepian″
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl