Nuty: Nuty

Zestaw szkolny z motywem klawiatura fortepianu: piórnik z ołówkami 20x6.5cm, gumka i linijka 15cm

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zestaw muzyczny który oddajemy w Twoje ręce zawiera: linijkę z motywem klawiatury fortepianu o długości 15 cm, dwa ołówki z motywami muzycznymi, z przekładanymi rysikami oraz gumkę do mazania w kształcie fortepianu. Całość zamknięta została w elastycznym piórnik zamykanym na dwie zatrzaski (dobrze widoczny na zdjęciach) o wymiarach 20x6,5 cm.Gadżet może i nieduży, ale radość z jego użytkowania ogromna! To fantastyczny pomysł na prezent zarówno dla małego, jak i dużego muzyka. Tytuł: Zestaw szkolny mały z ołówkami, gumką i linijką Wydawnictwo: Music SalesFormat: piórnik 20x6,5 cm, dwa ołówki; gumka do mazania; linijka 15 cm zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Zebra Music Linijka 20cm z klawiatura fortepianu
Zebra Music Linijka 16cm z klawiatura fortepianu
Zebra Music Dugopis z motywem klawiatury fortepianu
Zebra Music Owek z motywem klawiatury fortepianu
Krystian Zimerman

Krystian Zimerman

Znakomity polski wirtuoz fortepianu urodził się w Zabrzu w roku 1956. Od piątego roku życia pobierał lekcji fortepianu u swojego ojca...

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl