Nuty: nuty na saksofon

Wayne Shorter: Sherwood Sonata for Soprano Saxophone and Orchestra - Olivier Calmel - nuty na saksofon sopranowy i fortepian

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sonata na saksofon sopranowy i fortepian została zaaranżowana przez kompozytora i pianistę Oliviera Calmela na podstawie koncertu Wayne'a Shortera, który był legendarnym amerykańskim saksofonistą jazzowym, kompozytorem i bandleaderem. Dołączył do Drugiego Wielkiego Kwintetu Milesa Davisa w 1964 roku. Koncert Sherwooda na saksofon sopranowy (lub klarnet) i orkiestrę został prawykonany przez Nicolasa Prosta i Sébastiena Paindestre'a w Nowym Jorku 22 lutego 2023 roku. Nuty dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Sherwood Sonata for Soprano Saxophone and OrchestraAutor: Wayne Shorter opracowanie: Olivier CalmelStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: saksofon sopranowy i fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9798350109368 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
Fender Kenny Wayne Shepherd Stratocaster RW Black gitara elektryczna
PWM Boismortier J.B. SONATA E-Moll na flet, viol da Gamba and B.C.
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl