Nuty: nauka gry na basie


Szkoła na gitarę basową - Janusz Popławski

129 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik składa się z dwóch części, opracowany z myślą o szerokiej rzeszy entuzjastów współczesnej muzyki jazzowej, rockowej, rozrywkowej i tanecznej, pragnących samodzielnie uczyć się gry na gitarze basowej. Materiał został ułożony tak, aby każdy mógł poznać od podstaw zasady muzyki, technikę gry, metody aranżacji partii basowej, style i podstawy improwizacji. Szkoła na gitarę basową może być przydatna również dla muzyków zawodowych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności. Dla nich przeznaczona jest część druga, poświęcona zagadnieniom harmonicznym, technice wykonawczej w różnych stylach oraz problemom biegłości technicznej. Końcowa część traktuje o grze solowej i improwizacji.Tytuł: Szkoła na gitarę basową Autor: Janusz PopławskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara basowaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 148 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322411944 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag PL pokrowiec na gitarę basową
Harley Benton GigBag 2 pokrowiec na gitarę basową
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl