Nuty: Nuty

Muzyka - kształcenie dzieci zdolnych - Janusz Piotr Kowalkowski

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Muzyka - kształcenie dzieci zdolnych' to książka, która stara się ukazać prawidłowe podejście do kształcenia uzdolnionych dzieci. Jej autor Janusz Piotr Kowalkowski jest muzykiem, poetą, muzykoterapeutą i pedagogiem. Na swoim koncie ma wiele tytułów, nagród i osiągnięć. Ściśle związany jest ze światem muzycznym, jest założycielem Teatru poezji we Wrocławiu oraz Fundacji Młodych Artystów 'LIRA'. Współpracował między innymi z kwartalnikiem MUKOWISCYDOZA przy Polskim Towarzystwie Walki z Mucowiscydozą w Rabce Zdrój, z Radiem Uroda w Krakowie i Dobrym Radiem w Tychach. Jest też Kierownikiem artystycznym chóru 'Chwytaj dzień' w Barwicach.   Tytuł: Muzyka - kształcenie dzieci zdolnychAutor: Janusz Piotr KowalkowskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Janusz Piotr KowalkowskiFormat: 80 str., 180x215 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788393473397 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl