Nuty: nauka gry na skrzypcach

Suzuki Violin School 10 - Shinichi Suzuki - Piano Accompaniment - akompaniamenty fortepianowe do 10 części podręcznika na skrzypce

53 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera profesjonalny akompaniament fortepianowy do podręcznika Suzuki Violin School część 10. Tytuł: Suzuki Violin School 10 - Piano AccompanimentAutor: Shinichi SuzukiStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Summy-BirchardSeria: Suzuki MetodaFormat: A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9781470619442 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Suzuki MR-550C Pure Harp C harmonijka ustna
Suzuki MR-550g Pure Harp G harmonijka ustna
Suzuki MR-550A Pure Harp A harmonijka ustna
Suzuki MR-550D Pure Harp D harmonijka ustna
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl