Nuty: Nuty

Sinfonietta na orkiestrę smyczkową - partytura - Weronika Ratusińska

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Sinfonietta - to trzyczęściowy utwór, który powstał w 2009 roku, jego autorką jest znakomita polska kompozytorka Weronika Ratusińska. Doceniana na polskiej scenie, jej utwory kilkakrotnie został nominowane do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego 'Fryderyk' w kategorii muzyka współćzesna. Sinfonietta nawiązuje do minimalizmu w muzyce, któy opiera się naprostocie materiału melodycznego i przejrzystości harmoinii. Autorka w publikacji wykorzystuje środki wyrazowe i techniki kompozytorskie związane z tym nurtem. Pierwsze publiczne wykonanie utworu miało miejsce w 2010 roku. Do posłuchania: Tytuł: Sinfonietta - partytura na orkiestrę skrzypcową Autor: Weronika RatusińskaStopień trudności: dla orkiestry skrzypcowejInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo:EuterpeFormat: 32 str, miękka oprawaJęzyk wydania: polski/angielski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wariacje Goldbergowskie na orkiestr kameraln. Seria Leggiero (partytura i gosy)
Finale 2011 - profesjonalny program do edycji nut
Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

4 listopada publiczność zgromadzona w Filharmonii Narodowej w Warszawie miała wyjątkową okazję usłyszeć wybitnego rosyjskiego pianistę Denisa Matsueva i polską orkiestrę Sinfonia Varsovia pod batutą Alexandra Sladkovsky’ego, wspólnie wykonujących utwory Siergieja Rachmaninowa...

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl