Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Rowan J. Parker: Rockstar Guitar Course (+ płyta CD) - kurs podstawowy - szkoła gry na gitarze elektrycznej

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Rockstar Guitar Course' to polskie wydanie jednej z najbardziej popularnych szkół do nauki gry na gitarze elektrycznej w Wielkiej Brytanii. Autor książki - Rowan J. Parker to jeden z najbardziej doświadczonych brytyjskich nauczycieli i autor kilkudziesięciu książek.Książka zawiera rewelacyjne i jednocześnie proste do nauki utwory, nuty z instrukcją ich odczytywania, akordy, rytmy, skale, techniki gitarowe i ćwiczenia uczące słuchania muzyki oraz jej tworzenia.Do książki dołączona jest płyta Cd podkładami do utworów z książki. Tytuł: Rockstar Guitar CourseAutor: Rowan J. ParkerStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy Wydawnictwo: AbsonicFormat: 80 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918834 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Rowan J. Parker Rockstar Drum Course, szoka gry na perkusji
AN Rowan J. Parker ″Rockstar bass course″ kurs podstawiowy ksika
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl