Nuty: Nuty

Rondo, Oberek, Koncert góralski na flet i fortepian - Małgorzata Ryk, Maja Flis

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór utworów na flet i fortepian, skierowanych do uczniów szkół muzycznych I stopnia oraz uczniów młodszych klas szkół muzycznych II stopnia. Utwory charakteryzuje ciekawa linia melodyczna i bogata harmonia, zawierają dodatkowo elementy polskiej muzyki ludowej. Utwory stanowić mogą ciekawy materiał repertuarowy na szkolne koncerty czy konkursy.Opracowanie zawiera osobny głos na flet. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Wydanie II niezmienione Spis utworów:- Rondo- Oberek- Koncert góralski Tytuł: Rondo, Oberek, Koncert góralski na flet i fortepianAutor: Małgorzata Ryk, Maja FlisStopień trudności: średnio zaawansowanych (uczniowie szkół muzycznych I st. oraz początkowe klasy szkół muzycznych II st.)Instrument: flet, fortepianNotacja muzyczna: nutyWydawnictwo: AtutFormat: 18+10 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790902011440 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ortofon MC Rondo Blue wkadka gramofonowa
Ortofon MC Rondo Red wkadka gramofonowa
Ortofon MC Rondo Bronze wkadka gramofonowa
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl