Nuty: Nuty

Puzzle kreatywne - kolorowe dźwięki diatoniczne - układanka gam dla najmłodszych

350 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kreatywne puzzle to fantastyczna i praktyczna pomoc dydaktyczna dla najmłodszych muzyków do nauki nazw dźwięków diatonicznych i solmizacyjnych. Wykonane zostały według pomysłu wieloletniej nauczycielki muzyki i kształcenia słuchu oraz laureatki kilku nagród świata muzycznego pani Beaty Michniewicz. Puzzle składają się z 16 elementów - przesympatycznych ludzików, wykonanych z drewna, ręcznie malowanych i lakierowanych. Ludziki podobnie jak czarne ramki, do których pasują są dwustronne. Na jednej stronie mamy nazwy dźwięków durowych i wesołe buźki, a na drugiej stronie dźwięki molowe i smutne buźki. Puzzle mają żywe kolory, które ściągają uwagę dzieci, a dzięki temu, że są wykonane z drewna są też bardzo trwałe - dzięki temu korzystać może z nich wiele dzieci.Zabawa polega na dopasowaniu do siebie nazw dźwięków - diatonicznych i solmizacyjnych, z rozróżnieniem dźwięków molowych od durowych.Materiały użyte do wykonania puzzli są bezpieczne dla dzieci! Puzzle zapakowane są w drewniane pudełko.Wymiary ludzików: 7,5 x 5 cmWymiary pudełka: 16,5 x 16,5 x 8 cm zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MatMax dzwonki diatoniczne 15-tonowe (tzw. cymbaki )
CDF Dwiki gam durowyh i molowych (komplet kart)
Nino 901 dzwonki diatoniczne
PWM Umiska Eugenia - Studium gam i pasay na skrzypce
Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja

Jedna z definicji mówi, że muzyka to „organizacja struktur dźwiękowych w czasie”. Zdanie trąci okropnym muzykologicznym żargonem, ale zwraca uwagę na najważniejszą być może cechę sztuki dźwięków – jej istnienie w czasie. Muzyka brzmi, a za chwilę już jej nie słychać. A co dźwięki potrafią zrobić z c

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl