Nuty: Nuty

Porusz ciało - zabawy z piosenkami rozwijające sprawność motoryczną (+ płyta CD) - Agnieszka Kornacka

36 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Porusz ciało' Agnieszki Kornackiej to propozycja dla dzieci przedszkolnych, ale też dzieci starszych, u których rozwój motoryczny jest zaburzony lub opóźniony.Publikacja składa się z płyty CD, na której nagranych jest 16 piosenek oraz książeczki zawierającej opisy 16 zabaw o charakterze gimnastycznym, które oparte są na wspomnianych wcześniej piosenkach.Dzieci mają bardzo dużo energii oraz ogromną potrzebę ruchu - i bardzo dobrze, bo to niezbędny element ich rozwoju. Celem przedstawionych zabaw jest pomoc w prawidłowym rozwoju ogólnej sprawności motorycznej, a także w rozwoju świadomości własnego ciała, orientacji, koncentracji uwagi, szybkości reakcji, poczuciu równowagi, samokontroli oraz koordynacji słuchowo-wzrokowo-ruchowej i wytrzymałości.Ćwiczenia te z pewnością przypadną do gustu przedszkolakom i będą stanowiły oczekiwany element każdego dnia!Spis piosenek: 1. Radosne części ciała2. Kiedy gra muzyka3. Orientuje się w otoczeniu4. Dłonie, nogi, głowa5. Biegnę, idę, maszeruję6. Wirujemy z wiatrem7. Ciało zginam i prostuję8. Fruwam, pływam, skaczę9. A ja rosnę10. Co słyszymy?11. Zabawa części ciała12. Uwaga na muzykę!13. Malujemy obraz14. Gdy idzie lato...15. Zabawy w basenie16. Lewe i prawe   Tytuł: Porusz ciałoAutor: Agnieszka KornackaStopień trudności: dla przedszkolakówInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Bliżej przedszkolaFormat: 138x186 mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365915399 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom V ″Strofki o mioci i przemijaniu″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom IV ″Strofki o mioci″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VIII ″Magoka″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VII ″Krakowskie anioy″
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Od każdego artysty kabaretowego widzowie oczekują wspaniałej zabawy, niezwykłych żartów, które będą bawiły ich do łez. Zazwyczaj do tego przyzwyczaili nas polscy kabareciarze, natomiast jak wygląda to w Kanadzie?

Wachnik Trio

Wachnik Trio

Zespół powstał z inicjatywy znakomitego polskiego fagocisty, solisty Filharmonii Narodowej w Warszawie Leszka Wachnika. Do współpracy zostali zaproszeni: oboistka Agnieszka Wachnik oraz profesor Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie Romuald Gołębiowski.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl