Nuty: Nuty

Pops For Ensembles: Alan Menken - Under the Sea for Percussion Ensemble - nuty na zespół perkusyjny

192 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kompozycję "Under the Sea" z kultowego filmu Disneya "Mała Syreka" w opracowaniu na zespół perkusyjny. Wydanie jest częścią kultowej serii obejmującej znakomite aranżacje utworów popowych na instrumenty perkusyjne. Wydanie obejmuje partyturę oraz głosy instrumentalne. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: FULL SCOREBELLSXYLOPHONEMARIMBAVIBESTIMPANIAUX. PERCUSSION 1AUX. PERCUSSION 2Our DirectorStrollingTheme and VariationsTwo and FourWaltz of the Flowers Tytuł: Pops For Ensembles: Alan Menken - Under the Sea for Percussion EnsembleAutor: Alan MenkenStopień trudności: dla początkującychNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Pops For Ensembles Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: 105 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 0073999575569 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop BL115t073 Alan Forbes meduim zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
POPS (451320) kalafonia kontrabasowa
Mooer Ensemble Queen - Bass Chorus efekt do gitary basowej
Mooer MCH 1 Ensemble King Chorus efekt gitarowy
The Transcription Ensemble

The Transcription Ensemble

Trio The Transcription Ensemble zostało założone w 2007 roku przez Yorgosa Kandylidisa, Christosa Grimpasa i Nikosa Zafranasa. Regularnie koncertują jako soliści oraz kameraliści w Grecji oraz wielu europejskich krajach.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl