Nuty: Nuty

Plecak worek wodoodporny biały w skrzypce 44x37cm

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bardzo dobrze wykonany, precyzyjnie wykończony materiałowy plecak worek w kolorze białym z nadrukiem motywu skrzypiec utrzymany w radosnej energetycznej biało-pomarańczowej kolorystyce. Dół plecaka wzmocniony skórą ekologiczną w kolorze pomarańczowym. Ramiona plecaka worka wykonano z grubego sznurka w kolorze pomarańczowym. Materiał wodoodporny, więc deszcz mu nie straszny! Doskonały pomysł na prezent dla miłośnika skrzypiec. Worek jest pojemny. Pomieści format A4 i N4 oraz mnóstwo niezbędnych drobiazgów. Wymiary: 44 x 37 cm zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Arriba Cases LS-520 trolley plecak z kkami
Gewa Prestige SPS Plecak na futera skrzypcowy - kolor niebieski
Reloop plecak na pyty Camouflage
Arriba Cases LS-500 plecak
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl