Nuty: nuty na wiolonczelę

Oskar Rieding: Concerto in B minor (D minor) for Cello and Piano - koncert h-moll op. 35 - transpozycja do d-moll - nuty na wiolonczelę i fortepian

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Barenreiter's Concert Pieces to nowa seria najczęściej granych koncertów dla skrzypków, którzy po raz pierwszy chcą wystąpić przed publicznością. Ta publikacja zawiera koncert h-moll op. 35 Oscara Riedinga - transpozycję do d-moll - nuty na wiolonczelę i fortepian, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Concerto in B minor (D minor) for Cello and PianoAutor: Oskar Rieding; Redaktor: Kurt SassmannshausStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczela, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: BarenreiterSeria: Barenreiter's Concert PiecesFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790006542390 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Lee Oskar Harmonijka ustna Natural Minor 1910N C-Moll
Lee Oskar Harmonijka ustna Natural Minor 1910N Eb-Moll
Lee Oskar Harmonijka ustna Harmonic Minor 1910H C-Moll
Lee Oskar Pytki zamienne Natural Minor 1910NRP Db-Moll
Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Pasja wg św. Mateusza Johanna Sebastiana Bacha w Politechnice Warszawskiej – recenzja

Pasja wg św. Mateusza Johanna Sebastiana Bacha w Politechnice Warszawskiej – recenzja

W sobotę, 23 marca 2019 roku, odbył się CIX koncert z cyklu „Wielka muzyka w Małej Auli” organizowany przez Politechnikę Warszawską. Pomimo, że koncert odbył się w Dużej Auli Politechniki, cykl koncertów ze względów historycznych zachował swoją nazwę.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl