Nuty: Nuty

Nikki Iles: Violin Jazz On A Winter's Night - 11 kolędowych klasyków na skrzypce (+ płyta CD)

87 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja 11 klasycznych kolęd w opracowaniu na skrzypce dla średnio-zaawansowanych wykonawców. Jazzowe aranżacje obejmują szeroki wachlarz stylów, od swingu po style współczesne, słychać także wpływy europejskiej tradycji kolędowej, a wszystko razem tworzy przepiękną całość.Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej wersje demonstracyjne  utworów oraz podkłady (backing tracks).Spis utworów: Have Yourself A Merry Little Christmas         Noel Nouvelet     Let it snow!         In the bleak mid-winter     O Little Town Of Bethlehem         Balulalow     Sans Day Carol         Silent Night     Santa Claus Is Comin' To Town         Sussex Carol     The Christmas Song ('Merry Christmas to You')   Tytuł: Nikki Iles: Violin Jazz On A Winter's Night Autor: (aranżacja) Nikki IlesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Oxford University PressFormat: 56 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193393448 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Winter JW 2015 4/4 futerał na skrzypce 4/4 ABS
Winter JWC 660 4/4 futera na skrzypce
Winter JWC 360 RD 4/4 futera na skrzypce
Winter JW 51025 NB 4/4, 3/4 futera na skrzypce szary z czarn kopert
Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl