Nuty: nuty na fortepian


Neil Cowley Trio: Spacebound Apes - deluxe piano book - nuty na fortepian w wydaniu albumowym

167 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Spacebound Apes (2016) to album słynnego Neil Cowley Trio, który otrzymał nagrodę BBC Jazz 2007 za album „Displaced”. Ten wyjątkowy tom zawiera 11 utworów, które przenoszą słuchacza do wyobrażonej przyszłości, eksplorując nasze relacje z wszechświatem. Za pośrednictwem bohatera opowieści, Lincolna, jesteśmy świadkami filozoficznej podróży jednego człowieka, w której abstrakcyjne emocje, są doświadczane jako zupełnie nowe światy, poza naszym zasięgiem. Spacebound Apes to historia opowiadana słowami, muzyką i obrazami. Książka zawiera pełną historię napisaną przez samego Neila Cowleya, a także kolorowe ilustracje Sergio Sandovala i transkrypcje fortepianu dla wszystkich 11 utworów z albumu. Dołączony jest także unikalny kod dostępu do wciągających, dodatkowych materiałów online, które łączą animacje, podkłady i notację muzyczną wyświetlaną na ekranie.   Tytuł: Neil Cowley Trio: Spacebound Apes - deluxe piano bookAutor: Neil Cowley TrioStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Chester MusicFormat: 92 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781785583902 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Big book of ragtime piano
PWM Rni - The big book of standards (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl