Nuty: Nuty

Muzyczne kostki drewniane - nuty klucz wiolinowy

25.9 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyczne klocki do odczytywania nut na pięciolinii i klawiaturze są doskonałym sposobem na naukę przez zabawę. Uczą również, w jakiej kolejności występują dźwięki na pięciolinii w kluczu wiolinowym. Na klockach wygrawerowano: nazwy literowe nut: C, D, E, F, G, A, H; nazwy solmizacyjne: do, re, mi, fa, sol, la, si; nuty umieszczone na liniach i polach w kluczu wiolinowym; klawiatury fortepianu z zaznaczonym klawiszem wskazującym położenie danej nuty.   Klocki można dowolnie układać, rzucać i wymyślać przy tym własne sposoby na zabawę. Zaprojektowane zostały w formie kostek do gry przez co daje to wiele możliwości edukacyjnych. Pomoc może służyć również do nauki dźwięków z wykorzystaniem dodatkowego instrumentu. Nuty na klockach: cała nuta półnuta ćwierćnuta ósemka eśli szukasz więcej pomocy muzycznych do nauki teorii przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje>>>NAJLEPSZE POMOCE DO NAUKI TEORII MUZYKI DLA DZIECI Produkt: Klocki muzyczne - nuty w kluczu wiolinowym Producent: Colorado Wymiary: 25mm x 25mm Opakowanie: kartonowe pudełko Materiał: drewnoPrzeznaczenie: dla dzieci powyżej 3 lat zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Kolczyki Klucz wiolinowy
GEWA Brelok do kluczy Klucz wiolinowy
GEWA Brelok do kluczy Klucz wiolinowy
GEWA Wisiorek Klucz wiolinowy
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl