Nuty: Nuty

Muzyczne kostki drewniane - nuty klucz basowy

25.9 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyczne klocki do odczytywania nut na pięciolinii i klawiaturze są doskonałym sposobem na naukę przez zabawę. Uczą również, w jakiej kolejności występują dźwięki na pięciolinii w kluczu basowym. Na klockach wygrawerowano: nazwy literowe nut: C, D, E, F, G, A, H; nazwy solmizacyjne: do, re, mi, fa, sol, la, si; nuty umieszczone na liniach i polach w kluczu basowym; klawiatury fortepianu z zaznaczonym klawiszem wskazującym położenie danej nuty.   Klocki można dowolnie układać, rzucać i wymyślać przy tym własne sposoby na zabawę. Zaprojektowane zostały w formie kostek do gry przez co daje to wiele możliwości edukacyjnych. Pomoc może służyć również do nauki dźwięków z wykorzystaniem dodatkowego instrumentu. Nuty na klockach: cała nuta półnuta ćwierćnuta ósemka eśli szukasz więcej pomocy muzycznych do nauki teorii przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje>>>NAJLEPSZE POMOCE DO NAUKI TEORII MUZYKI DLA DZIECI Produkt: Klocki muzyczne - nuty w kluczu basowym Producent: Colorado Wymiary: 25mm x 25mm Opakowanie: kartonowe pudełko Materiał: drewnoPrzeznaczenie: dla dzieci powyżej 3 lat zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN WSC JB15 CR (L) klucz basowy typu mini, lewy chromowany
AN WSC JB15 CR (R) klucz basowy typu mini, prawy chromowany
AN WSC JB15 BLK (L) klucz basowy typu mini, lewy czarny
AN WSC JB15 BLK (R) klucz basowy typu mini, prawy czarny
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl