Nuty: Nuty

Miniatury na flet i fortepian cz. 2 - Anita Lehmann, Anna Maria Huszcza - nuty na flet

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część z serii Miniatur na flet i fortepian opracowanych przez Anitę Lehmann i Annę Huszcza. W zbiorze znalazły się utwory o wyższym stopniu trudności w stosunku do pierwszej części. Nadal mają za zadanie wprowadzania ucznia w świat muzyki ilustracyjnej, zachęcaj do wykorzystania wyobraźni w pracy z utworem i jego interpretację oraz rozwijają muzykalność dziecka.Proponowane utwory mają charakter dydaktyczny. Ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności, jednak nauczyciel może dowolnie zmieniać  kolejność lub wybierać miniatury wg swojego upodobania.Dynamika, artykulacja,agogika i inne aspekty wykonawcze również mogą być potraktowane z pewną dowolnością. Można je modyfikować w zależności od możliwości ucznia.Dodatkowo w partii fletu zastosowano multimeasure rests (wielotaktowe pauzy) aby w ten sposób dziecko od początku nauki przyzwyczajać do gry w orkiestrze lub zespole kameralnym. Spis utworów:Zaproszenie do tańcaSzerszeńKocie psotyDrabinkaNa zielonym wzgórzuLeśna nimfa Przykładowe wykonania utworów znajdziecie poniżej: Tytuł: Miniatury na flet i fortepian cz. 2Autor: Anita Lehmann, Anna Maria HuszczaStopień trudności: dla początkującychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PolimediaFormat: 16 + 6 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790902013017 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
PWM Dvorak Antonin - Miniatury na fortepian
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
GEWA Wycior Flet prosty, flet Garklein
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Anna Szałucka

Anna Szałucka

Anna Szałucka – fortepian

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl