Nuty: Nuty

Mieczysław Karłowicz: Najpiękniejsze piosnki na kontrabas z fortepianem

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na kontrabas z fortepianem pieśni Mieczysława Karłowicza. Autorami opracowania są Paweł Mazur (kontrabas) oraz Lilana Zganiacz-Mazur (fortepian). Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: 1. Najpiękniejsze piosnki; 2. Skąd pierwsze gwiazdy; 3. Na spokojnym, ciemnym morzu; 4. Zasmuconej; 5. Pamiętam ciche, jasne, złote dnie; 6. Mów do mnie jeszcze; 7. Pod jaworem; 8. Idzie na pola; 9. Po szerokim, po szerokim morzu; 10. Rdzawe liście; 11. W wieczorną ciszę; 12. Z nową wiosną; 13. Zaczarowana królewna; 14. Na śniegu; 15. Ptaszę wędrowne; 16. Śpi w blaskach nocy morska toń; 17. Zawód; 18. W blasku księżycowym; Tytuł: Mieczysław Karłowicz: Najpiękniejsze piosnki - pieśni na kontrabas z fortepianem Autor: Mieczysław Karłowicz, opracowanie: Paweł Mazur (kontrabas), Lilana Zganiacz-Mazur (fortepian) Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: kontrabas, fortepian Wydawnictwo: Contra Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
Hoefner H50/4 B3/4 kontrabas 3/4 z futerałem
Stagg EDB 3/4 TR kontrabas elektryczny
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Jarosław Stokowski

Jarosław Stokowski

Jarosław Stokowski – kontrabas

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl