Nuty: Nuty

Mieczysław Karłowicz: Najpiękniejsze piosnki i pieśni - nuty na flet poprzeczny z fortepianem

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 18 piosenek Mieczysława Karłowicza w opracowaniu J. Krakowskiej na flet oraz Liliany Zganiacz-Mazur na fortepian. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: 1. Najpiękniejsze piosnki;2. Skąd pierwsze gwiazdy;3. Na spokojnym, ciemnym morzu;4. Zasmuconej;5. Pamiętam ciche, jasne, złote dnie;6. Mów do mnie jeszcze;7. Pod jaworem;8. Idzie na pola;9. Po szerokim, po szerokim morzu;10. Rdzawe liście;11. W wieczorną ciszę;12. Z nową wiosną;13. Zaczarowana królewna;14. Na śniegu;15. Ptaszę wędrowne;16. Śpi w blaskach nocy morska toń;17. Zawód;18. W blasku księżycowym   Tytuł: Mieczysław Karłowicz: Najpiękniejsze piosnki i pieśniAutor: Mieczysław KarłowiczStopień trudności: Instrument: flet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372155224 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
Arnolds&Sons AFL-210E flet poprzeczny
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl