Nuty: nuty na trąbkę

Michael Rose: Trumpeter's Ten - nuty na trąbkę z fortepianem

58 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wybór krótkich i prostych utworów Michael'a Rose'a, współczesnego trębacza i kompozytora, na trąbkę, o różnorodnych nastrojach i charakterze. Są to nuty na trąbkę z fortepianem przeznaczone dla mało zaawansowanych instrumentalistów. Spis utworów: Elegy (trumpet) [Michael Rose] Cavalcade [Michael Rose] Serenade (trumpet) [Michael Rose] Dance (trumpet) [Michael Rose] Calypso (trumpet) [Michael Rose] Alla Rustico [Michael Rose] Scherzetto [Michael Rose] Romance (trumpet) [Michael Rose] Alpentanz [Michael Rose] Trumpet Rag [Michael Rose] Tytuł: Trumpeter's Ten Autor: Michael Rose Stopień trudności: dla początkujących Instrument: trąbka, fortepian Wydawnictwo: ABRSM Format: 32 str, 229x305mm Język wydania: angielski ISBN: 9781854725967 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Jackson Michael - 1958-2009 (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
T-Rex Michael Angelo Batio distortion efekt do gitary
Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl